Перейти до основного вмісту
Міжнародна конференція «Співпраця з Україною в галузі гуманітарних наук: багатомовність, цифрові гуманітарні науки, цифрова освіта»
Баварський академічний центр Центральної, Східної та Південно-Східної Європи (The Bavarian Academic Centerfor Central, Eastern and Southeastern Europe (BAYHOST) організував 24-25 жовтня 2024 року в Університеті Андраші в Будапешті (Угорщина) міжнародну конференцію «Співпраця з Україною в галузі гуманітарних наук: багатомовність, цифрові гуманітарні науки, цифрова освіта» (Cooperation with Ukraine in the Humanities in termsof Multilingualism, Digital Humanities, Digital Education /BAYHOST-Workshop@ Andrássy University Budapest /October24 - 25, 2024 in Budapest, Hungary)
  • Захід був проведений у співпраці з #the Research Centreon German Language in Central, Eastern and Southeastern Europe (FZ DiMOS) (Дослідницьким центром німецької мови у Центральній, Східній та Південно-Східній Європі), #the Chair of Slavic Philology - Linguistics at the Institute of Slavic Studies at the University of Regensburg (кафедрою слов’янської філології та лінгвістики Інституту славістики Регенсбурзького університету) та #Andrássy University Budapest (AUB) (Університетом Андраші в Будапешті).
  • Конференція ставила за мету підтримку й розвиток співпраці з українськими закладами вищої освіти, особливо тими, які були релоковані або розташовані поблизу лінії фронту внаслідок війни.
  • Робота конференції була організована в трьох тематичних секціях: «Багатомовність», «Німецька та слов’янська філологія», «Цифрові гуманітарні науки та цифрова освіта». Програма включала також презентації успішних кейсів із практичного досвіду (“Good-Practice-Examples”).
  • Конференція та супровідні семінари об’єднали близько 90 викладачів і дослідників із восьми країн – Німеччини, України, Угорщини, Польщі, Австрії, Фінляндії, Словаччини та Чехії. Захід проходив у змішаному форматі (онлайн та офлайн).
  • Основною його метою стало створення простору для комунікації та обміну досвідом між представниками академічної спільноти з акцентом на підтримку діяльності та розвитку ЗВО України в умовах сучасних викликів.
  • Професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету фізичної культури та здоров’я людини Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ярослав Зорій взяв участь у секції “Good-Practice-Examples” з доповіддю «Досвід впровадження європейських цінностей у сферу освіти, науки та спорту для студентської молоді»(“Implementing European Values in Education, Science, andSports for University Students of Ukraine”).
  • У доповіді було розглянуто результати реалізації проєкту ERASMUS+ Модуль Jean Monnet «Інтеграція Європейських цінностей до української освіти, науки і спорту».
  • Представлено успішні практики та інноваційні підходи, спрямовані на формування громадянських та етичних якостей у студентів, розвиток академічної мобільності, інклюзивності та академічної доброчесності, що відповідають європейським стандартам.
.
Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності